Use for My Talent Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Use for My Talent dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

15.05.2021
Use for My Talent Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Use for My Talent, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Mayıs 2021‘de Mango TV ve Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin Dizilerinden biridir. Toplam 24 dakikadan oluşan yapım, 1 Haziran 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Haftada 3 bölüm olarak yayınlanacak olan yapımın bölümleri 45 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Cai Cong üstleniyor. Aile, İş, Komedi türünde yer alan dizi Cleaning Elves, My Dear Neat Freak gibi isimlerle de biliniyor. Yapım Mydramalist‘te 8,2‘lik puana sahip oldu.

Use for My Talent konusu

Dizinin konusu, Eksik ailesi nedeniyle, Gu Ren Qi’nin kapalı bir kişiliği ve mizofobisi var. Shuang Jiao’nun eskiden mutlu bir ailesi vardı, ancak daha sonra annesini bir araba kazasında kaybetti ve alçakgönüllü bir kişi oldu. Shuang Jiao, Gu Ren Qi’nin temizlik şirketinde bir çalışan olduğunda ikili tanıştı. İkisi birbirlerini tanıdıkça yakınlaştı. Birbirlerinin etkisi altında yaralarından iyileşmeye başladılar. Shuang Jiao, annesinin ölümünün Gu Renqi’nin büyükbabasıyla ilgili olduğunu öğrenene kadar her şey yolunda gidiyor. Suçluluk nedeniyle Gu Renqi, Shen Jiao’dan ayrılır. Ancak polis soruşturması, araba kazasının Gu Renqi’nin büyükbabasına suç atan Gu ailesi tarafından çalıştırılan sürücü tarafından kışkırtıldığını kanıtladı. Yanlış anlaşılma çözülünce Shuang Jiao ve Gu Renqi tekrar bir araya gelir.

Use for My Talent oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Shen Yue, Jasper Liu, Dai Yun Fan, Yan An, Lin Bai Rui ve Su Meng Di gibi isimler yer alıyor.

Shen Yue – Shi Suangjiao
Jasper Liu – Gu Renqi
Dai Yun Fan – Lu Xian
Yan An – Shi Junjie
Su Meng Di – Zhu Yan
Lin Bai Rui – Li Dongxian
Huang Si Rui – Wang Jiejie
Tan Quan – Wu Wan
Xiao Ran – Hu Yu
Qi Sheng Han
Zhu Xin Zong

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.