Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri Listesi (Netflix) - Yorum Güncel

Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri Listesi (Netflix)

Yılbaşı filmleri 2020 Noel filmleri, Noel filmleri, Disney Noel filmleri, Netflix Yılbaşı filmleri, 2020 en iyi yılbaşı filmleri, yılbaşında hangi filmleri izlemeli, Yılbaşı Noel filmleri 2020 gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri Listesi (Netflix)

Yılbaşı filmleri 2020 Noel filmleri, Noel filmleri, Disney Noel filmleri, Netflix Yılbaşı filmleri, 2020 en iyi yılbaşı filmleri, yılbaşında hangi filmleri izlemeli, Yılbaşı Noel filmleri 2020 gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bir yılın daha sonuna gelirken, yeni yıla gireceğimiz gecede yeni yıla geçişe uygun filmler izlemek isteyenler için liste hazırladık. Zor geçen bir yılın ardından kutlamasız ve evde geçireceğimiz bu garip yılbaşı için sizlere farklı konu ve tarzlarda yılbaşı filmleri listesi sunuyoruz. İşte dijital platformlarda yer alan 2020 yılında yayınlanan belki gördüğünüz belki gözünüz kaçmış olabilecek Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri..

Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri Listesi

Kaliforniya’da Noel Film

Tasasız hayatı riske giren zengin ve yakışıklı bir adam, aile çiftliğini Noel’den önce satmasını sağlamak için çiftçi bir kadının yanında işe girer. Kaygısız yaşam tarzıyla zengin bir büyücü, çalışkan bir çiftçinin Noel’den önce ailesinin arazisini satmasını sağlamak için bir çiftlik işi yapar. Joseph Los Angeles’ta bir şirket için çalışıyor ve patronu tarafından çiftçi Callie’ye ait bir arazi parçası satın almakla görevlendiriliyor. Joseph onu Noel’den üç hafta önce imzalamaya ikna edemezse, şirketin anlaşması başarısız olur ve Joseph altın terfisini kaçırır. Joseph onu kırsal kesime çıkarır ve yeryüzünde biraz daha aşağı görünmek için şehirden uzaklaşır. Ancak çiftliğe vardığında yeni çiftlik eliyle karıştırılır ve Callie’nin bir buzağı getirmesine yardım etmek için hemen harekete geçer.

Yine Noel

Noel’den nefret eden ve Noel’in hiç bitmediği bir zaman döngüsünde sıkışıp kalan bir aile babası, hayatta neyin önemli olduğuna dair değerli dersler çıkarmaya başlar. Jorge (Leandro Hassum) Noel’den her zaman nefret eden ve genellikle o tarihin kutlamalarından kaçınmak için her şeyi yapan huysuz bir adamdır. Tatil arifesinde evin elektrik tesisatını onarmaya çalışırken büyük bir şok yaşar ve bayılır. Jorge uyandığında ertesi yılın Noelini yaşadığını fark eder ve sonsuz bir döngüde birkaç Noel’i yeniden yaşamaya devam eder.

Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni

Güvendiği çırağının ihanetine uğrayan bir oyuncakçı tüm neşesini yitirir. Bu olaydan yıllar sonra hayatına giren kibar ve meraklı torunu ise ona yeni bir umut ışığı olur. Jingle Jangle, eksantrik bir oyuncakçı ve onun torununun hayatına odaklanıyor. Tuhaf bir adam olan Jeronicus Jangle, macera düşkünü torunu ile birlikte, hayatlarının bambaşka bir hal almasına neden olacak büyülü bir icada imza atar.

Noel Hediyesi Bombardımanı

Bir siyasetçinin asistanı tropik bir üssün kapatılmasını sağlayarak buranın Noel geleneğini mahvetmek üzeredir. Derken iyi kalpli bir Hava Kuvvetleri pilotuna âşık olur. Titiz bir kongre çalışanı olan Erica Miller terfi almak için elinden geleni yapar. Genç kadın patronunu isteği üzerine Noel dönemi Pasifik’e seyahat etmek zorunda kalır. Erica, burada Amerikan Hava Kuvvetleri üssünü kapatma kararını destekleyecek kanıtlar aramaktadır. Ancak bu karar tropik bölgenin Noel geleneğin yok olmasına neden olacaktır. Araştırma yaparken iyi kalpli bir Hava Kuvvetleri pilotu olan Andrew Jantz ile tanışır. Erica, Andrew ile zaman geçirdikçe ve onun yaptıklarının gördükçe görevini sorgulamaya başlar.

Neşeli Hayat

Rıza Şenyurt, etliye sütlüye karışmayan, normal bir yurdum insanıdır. Kimsenin tavuğuna kış demez, hiç kimsenin kötülüğünü düşünmez, kendi yağında kavrulup hayatına sessizce devam eden sıradan bir garibandır. Ancak kendisinin hiç de “normal” olmayan bir özelliği vardır. Rıza, büyük bir alışveriş merkezinde ‘part time’ Noel Baba olarak çalışmaktadır. Ancak rolünü üstlendiği adamı tanımamaktadır bile. Müslüman bir ülkenin arka sokaklarında yaşayan bu adam, hayata tutunmaya çalışırken, hem komik hem de hüzünlü bir yolculuğa çıkacaktır.

The Christmas Chronicles 2

Annesinin yeni ilişkisinden mutsuz olan genç Kate kaçar ve kendini Kuzey Kutbu’nda bulur. Burada yaramaz bir elf, Noel’i iptal etmek için planlar yapmaktadır. Kardeş olan Kate ve Teddy’nin Noel’i kurtarmalarının üzerinden sadece iki yıl geçmiştir. Ancak bu sürede birçok şey değişir. Noel’i annesinin yeni erkek arkadaşı ve onun oğlu Jack ile birlikte Cancun’da geçirmek zorunda kalan Kate, bu durumdan pek de mutlu değildir. Ailesinin yeni halini kabullenemeyen Kate, çareyi kaçmakta bulur. Ancak Kuzey Kutbu’nu yok edip Noel’i sonsuza dek bitirmeye karar veren Belsnickel adlı bir baş belasının ortaya çıkması işleri değiştirir. Bu durum üzerine Kate ve Jack, Noel Baba’yla ile birlikte kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

The Princess Switch 2

Düşes Margaret, Montenaro tahtının yeni varisi olur. Diğer yandan Kevin ile zorlu bir dönemden geçiyordur. Günü kurtarmak ise Margaret’ın ikizi Stacy’ye kalır. Ancak kuzenleri Fiona, tüm planları berbat eder. Margaret’ın Noel’de taç giyecek olması, aşk hayatında sorunlara yol açar. Margaret’ın imdadına benzeri Stacy yetişir. Peki üçüncü bir benzer planlarını mahvedecek mi? Margaret’ın taç giyme töreninden önce Kevin ile daha fazla vakit geçirebilmesi için acaba Stacy ve Margaret bir kez daha yer değiştirebilecek mi? Yoksa onlara benzeyen Fiona adlı bir parti kızı, Noel planlarını bozacak mı?

The Grinch (Grinç)

Whoville kasabasında, Whos denen insan benzeri yaratıklar Noel’i kutlamanın heyecanını yaşıyor. Ancak, eğlenmeyen tek kişi inatçı ve yeşil tüylü Grinch’tir. Bu arada, 6 yaşındaki Cindy Lou Who, annesi Donna’nın kendine ve ikiz bebek kardeşleri Buster ve Bean’e bakmaya çalışırken çok çalıştığını fark eder. Başlangıçta annesine yardım etmek için Noel Baba’ya bir mektup göndermeye karar veren Cindy, Grinch’le karşılaşır. Alaycı bir şekilde, konu bu kadar acilse, Noel Baba ile bu konuda yüz yüze görüşmek zorunda kalacağını söyler. Bu yanıtı tam anlamıyla alır ve Noel Baba ile konuşmak için Kuzey Kutbu’na gitmeye çalışır, ancak Donna ona oraya seyahat etmenin bir ay süreceğini söylediğinde, bunun yerine arkadaşlarının yardımıyla Noel Baba’yı tuzağa düşürmeye karar verir.

Noel Çatışması

Adam bir cinayet teşebbüsünü önler ve öldürülmek istenen kişiyi de yanına alarak bir grup sözde katilden kaçar. Yeni tanıştığı bir kadın ise bu sırada adamı aramaktadır. Edda ve Samuel filmde henüz yeni tanışan iki kişidir. Edda’nın babasının 60. doğum günü için birlikte bir tura çıkarak ateşli aşklarına devam etmeye karar verirler. Karavanlardaki seyahatlerinde, özellikle Samuel, bir ormanda genç bir adamın öldürülmesiyle sonuçlanmak üzere olan kıskanç bir dramın içine kapılırlar. Samuel’in hakemlik yapma girişimi, gelecekteki kurbanla birlikte ormandan kaçmak zorunda kalmasına yol açar. İntikam eylemleri kesintiye uğrayan yerliler gibi Edda da onu aramaya başlar.

Magnolia’da Yılbaşı Partisi

Eski arkadaşlar ve yerel radyo sunucuları Maggie ve Jack, programlarının ülke çapında yayınlanması umuduyla, ailelerine ve dinleyicilerine sevgili rolü yaparlar. Maggie ve Jack çocukluk aile arkadaşlarıdır ve şimdi yetişkinler, popüler yerel radyo programlarında birlikte flört tavsiyeleri vermektedir. Programlarının ulusal sendikasyon için etrafta dolaştığını öğrendiklerinde, patronları onları, önemli diğerlerini, canlı bir Yılbaşı Gecesi özel etkinliği için ailelerine tanıtmaya teşvik eder. Babalarının yerel caz kulübü The Magnolia’nın mali açıdan zorlandığını bilen Maggie ve Jack, kulüpte düzenlendiği sürece bu özel etkinliği kabul eder. Ancak Maggie ve Jack büyük etkinlikten önce terk edildiklerinde Jack, Yeni Yıl Arifesinde bir gece yarısı öpücüğü sırasında bir çiftmiş gibi davranmalarını ve dinleyicilerini haberle şaşırtmalarını önerir.

Yılbaşı Filmleri 2020 Noel Filmleri listesi (BONUS)

The Knight Before Christmas

Ortaçağ İngiltere’sinden 2019 Ohoi’ya kadar uzanan bu hikayede, Sir Cole Christmas öncesi günümüze ışınlanmmaktadır. Şövalye zırhları ile kalabalıklar içinde dolaşan Sir Cole, Broke ile bir kaza esnasında tanışır. Sir Cole’a çarpan Broke onu hastaneye götürür ve iyi olduğuna emin olana kadar ona göz kulak olmak ister. Ancak her şey bundan biraz daha karmaşık bir hal alacaktır.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.